Spotkanie Reading vs Blackpool zakończone wynikiem 2-3

Dnia 2021-10-20 19:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Reading i Blackpool.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Reading a Blackpool wynik to 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

Gole strzelali: S. Dann 11' 1-0 J. Swift T. Dele-Bashiru 21' 2-0 J. Laurent O. Dale 69' 2-1 J. Yates 73' 2-2 O. Dale J. Yates 85' 2-3

Żółte kartki Reading:

Żółte kartki Blackpool: Jerry Yates 52' Demetri Mitchell 57' Daniel Grimshaw 90'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Blackpool:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Reading stanie naprzeciw Bournemouth, następne spotkania z drużynami Millwall i Birmingham. Kolejno natomiast Blackpool zmierzy się z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City i QPR.

W dobie dzisiejszych czasów kibice z zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze Championship. Składające się z zdolnych obrońców/napastników piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Jerry Yates wielokrotnie zapewniają pierwszorzędnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy drużynami są nader zażarte, bardzo rzadko zdarza się, że mecze nie są warte uwagi. Stale trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi Championship i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Reading i Blackpool jak ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Select Car Leasing Stadium.