Na stadionie The Den dnia 2021-11-02 19:45 odbyło się spotkanie pomiędzy Millwall i Reading zakończone wynikiem 1-0

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Millwall a Reading wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-11-02 19:45 na obiekcie sportowym The Den rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 16 pomiędzy Millwall a Reading.

Gole strzelali: B. Afobe 71' 1-0 R. Leonard

Żółte kartki Millwall: Maikel Kieftenbeld 31' Ryan Leonard 88'

Żółte kartki Reading:

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Reading:

Główny arbiter meczu - Gavin Ward, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Millwall zmierzy się już z Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Bournemouth i Hull City a Reading zmierzy się z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd i Swansea.

Oddani kibice futbolu śledzą starcia, które odbywają się w lidze Championship. Mocne zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak Maikel Kieftenbeld wielokrotnie gwarantują wspaniałym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy graczami ligowymi bywają bardzo bezkompromisowe, rzadko zdarza się definitywnie, iż są to potyczki nudne. Stale obserwujemy wyśmienite asysty czy bramki, ostre sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Millwall oraz Reading i ich udział w Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, The Den.