Spotkanie QPR vs Reading zakończone wynikiem 4-0

QPR vs Reading, wynik 4-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy QPR i Reading wynik wynosił 3-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2022-01-29 15:00 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki - 29 pomiędzy QPR a Reading.

Gole strzelali: L. Dykes 13' 1-0 C. Willock L. Dykes 35' 2-0 A. Adomah L. Amos 37' 3-0 C. Willock J. Dunne 51' 4-0 S. Johansen

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 44' Lee Wallace 45' Albert Adomah 49' Samuel Field 90'

Żółte kartki Reading: Andy Rinomhota 48' John Swift 72'

Czerwone kartki QPR:

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu QPR zmierzy się już z Peterborough, następne spotkania z drużynami Middlesbrough oraz Barnsley a Reading zmierzy się z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City oraz Coventry.

Dzisiaj wielu fanów śledzi niezwykle interesujące starcia, które odbywają się w lidze Championship. Utalentowane futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak Robert Dickie Andy Rinomhota raz za razem zapewniają kapitalnym entuzjastom futbolu wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają bezkompromisowe, nie często zdarza się definitywnie, że spotkania nie są warte uwagi. Trafiamy na przechodzące do historii bramki oraz asysty, ostre sytuacje na faul, które dodają smaczku całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Championship. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak QPR i Reading z ligi Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Kiyan Prince Foundation Stadium.