Mecz między Bristol City i Reading zakończony wynikiem 2-1 na stadionie Ashton Gate dnia 2022-02-09 19:45

Bristol City kontra Reading zakończony wynikiem 2-1.

Pierwsza połowa meczu między Bristol City a Reading zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-02-09 19:45 na stadionie Ashton Gate odbył się mecz ligi Championship kolejki 31 pomiędzy Bristol City a Reading.

Gole strzelali: A. Semenyo 44' 1-0 A. Weimann M. Morrison 47' 2-0 J. Swift 74' 2-1

Żółte kartki Bristol City: Tomáš Kalas 32' Jay Dasilva 67' Chris Martin 82' Joe Williams 90'

Żółte kartki Reading: Thomas Holmes 22'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był Oliver Langford, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Bristol City zmierzy się już z Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Coventry i Nottingham Forest. Kolejno natomiast Reading zmierzy się z Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Preston i Birmingham.

Coraz częściej zauważamy, iż fani futbolu śledzą ciekawe potyczki ligi Championship. Interesujące futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Tomáš Kalas Thomas Holmes raz za razem gwarantują wspaniałym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Nieustannie obserwujemy przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zmagania między piłkarzami bywają zagorzałe, nie często okazuje się, iż spotkania nie są warte uwagi. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Bristol City i Reading z ligi Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Ashton Gate.