Na obiekcie Select Car Leasing Stadium miał miejsce mecz Reading kontra Coventry - końcowy wynik 2-3

Reading kontra Coventry, wynik końcowy 2-3.

Pierwsza połowa meczu między Reading i Coventry zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

Dnia 2022-02-12 15:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Reading i Coventry.

Gole strzelali: Lucas João 23' 1-0 J. Hoilett D. Hyam 45' 1-1 G. Hamer M. Rose 47' 1-2 G. Hamer A. Yiadom 55' 2-2 T. Ince I. Maatsen 65' 2-3 V. Gyökeres

Żółte kartki Reading: Junior Hoilett 57' Junior Hoilett 63' Thomas Holmes 84'

Żółte kartki Coventry: Jake Bidwell 14' Gustavo Hamer 29' Dominic Hyam 37' Ben Sheaf 72' Ian Maatsen 88'

Czerwone kartki Reading: Junior Hoilett 63'

Czerwone kartki Coventry:

Główny arbiter meczu to David Webb, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Reading stawi czoła Peterborough, następne spotkania z drużynami Preston i Birmingham natomiast Coventry podejmie Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Barnsley i Bristol City.

Oddani kibice futbolu z entuzjazmem śledzą pasjonujące poczynania w lidze Championship. Mocne drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak Junior Hoilett Jake Bidwell nader często zaserwowały fantastycznym kibicom wiele wspaniałych emocji. Zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się czerwonym kartonikiem, zapadające w pamięć asysty i gole zapewniające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Zmagania między zawodnikami bywają zaciekłe, rzadko bywa definitywnie, że są to mecze mało interesujące. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Reading i Coventry jak ich udział w Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Select Car Leasing Stadium.