Mecz Reading kontra Birmingham na obiekcie Select Car Leasing Stadium dnia 2022-02-22 20:00: 2-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Reading a Birmingham wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-02-22 20:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 34 pomiędzy Reading a Birmingham.

Gole strzelali: Lucas João 67' 1-0 J. Swift J. Swift 73' 2-0 T. Mcintyre 82' 2-1

Żółte kartki Reading:

Żółte kartki Birmingham: Kristian Pedersen 31' Jérémie Bela 51' Onel Hernández 72'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Birmingham:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Reading zmierzy się już z Millwall, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest oraz Bournemouth. Kolejno natomiast Birmingham z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Hull City oraz Middlesbrough.

Wierni fani z zapałem śledzą fascynujące starcia w lidze Championship. Interesujące drużyny futbolowe oraz piłkarze jak Kristian Pedersen raz za razem zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Regularnie obserwujemy książkowe asysty oraz bramki, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtej kartki gwarantujące niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Zmagania między piłkarzami z ligi są zażarte, rzadko bywa, że są to zmagania mało interesujące. To też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Reading i Birmingham i ich udział w Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Select Car Leasing Stadium.