Mecz Reading kontra Blackburn zakończony wynikiem 1-0

Reading kontra Blackburn, wynik 1-0. Dnia 2022-03-19 15:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 39 pomiędzy Reading a Blackburn.

Po pierwszej połowie spotkania między Reading a Blackburn wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: J. Laurent 78' 1-0

Żółte kartki Reading: Andy Yiadom 15'

Żółte kartki Blackburn: John Buckley 49' Scott Wharton 90'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Blackburn:

Główny sędzia spotkania to James Linington, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Reading zmierzy się już z Barnsley, następne spotkania z drużynami Stoke City oraz Cardiff natomiast Blackburn podejmie Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool oraz Peterborough.

Liczna grupa fanów futbolu z dużym zapałem śledzi ciekawe poczynania, które odbywają się w lidze Championship. Ciekawe zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Andy Yiadom John Buckley częstokroć zagwarantowały kapitalnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania między zawodnikami ligowymi okazują się niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa ostatecznie, że potyczki nie są warte uwagi. Wielokrotnie natrafiamy na brutalne sytuacje na faul, spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające pikanterii całemu widowisku. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych ioglądać spotkania piłkarskiej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Reading i Blackburn jak ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Select Car Leasing Stadium.