Na stadionie Oakwell dnia 2022-04-02 14:00 miało miejsce spotkanie Barnsley vs Reading: 1-1

Barnsley vs Reading, wynik 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Barnsley oraz Reading zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-04-02 14:00 na obiekcie sportowym Oakwell odbył się mecz ligi Championship kolejki 40 pomiędzy Barnsley a Reading.

Gole strzelali: C. Morris 5' 1-0 A. Bassi J. Laurent 82' 1-1 M. Morrison

Żółte kartki Barnsley: Mads Juel Andersen 11' Callum Brittain 66'

Żółte kartki Reading: John Swift 34' Thomas Ince 56' Michael Morrison 85'

Czerwone kartki Barnsley:

Czerwone kartki Reading:

Główny arbiter spotkania - Keith Stroud, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Barnsley stawi czoła Millwall, następne spotkania z drużynami Swansea i Peterborough a Reading podejmie Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff i Sheffield Utd.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo kibiców śledzi ciekawe poczynania, które startują w lidze Championship. Ciekawe zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo Mads Juel Andersen John Swift raz za razem zagwarantowały wyborowym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Często trafiamy na brutalne faule, książkowe asysty i gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki między graczami okazują się niezwykle zażarte, rzadko zdarza się definitywnie, że potyczki nie są warte uwagi. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich,śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Barnsley oraz Reading i ich udział w Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Oakwell.