Na stadionie Select Car Leasing Stadium miał miejsce mecz Reading - West Brom zakończony wynikiem 0-1

Reading - West Brom, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Reading oraz West Brom wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2022-04-30 14:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 45. Zmierzyły się Reading i West Brom.

Gole strzelali: K. Ahearne-Grant 78' 0-1 C. Robinson

Żółte kartki Reading: Danny Drinkwater 62'

Żółte kartki West Brom: Matt Phillips 32' Jayson Molumby 55' Zachary Ashworth 90'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki West Brom:

Główny sędzia spotkania - Matt Donohue, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Reading zmierzy się już z Luton, następne spotkania z drużynami Barnsley i . Kolejno natomiast West Brom zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni kibice z zaangażowaniem śledzą starcia, które tyczą się ligi Championship. Liczące się piłkarskie drużyny i piłkarze jak Danny Drinkwater Matt Phillips często gwarantują wyborowym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe walki między piłkarzami są bardzo zajadłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to zmagania usypiające. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Championship. Reading oraz West Brom i ich udział w lidze Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Select Car Leasing Stadium.