Na obiekcie AESSEAL New York Stadium odbyło się spotkanie Rotherham vs Reading zakończone wynikiem 4-0

Rotherham vs Reading 4-0.

Pierwsza część spotkania między Rotherham a Reading zakończyła się wynikiem 4-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Dnia 2022-08-13 14:00 na stadionie AESSEAL New York Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 3 pomiędzy Rotherham a Reading.

Gole strzelali: R. Wood 7' 1-0 B. Wiles C. Washington 15' 2-0 D. Barlaser J. Lindsay 18' 3-0 D. Barlaser C. Ogbene 45' 4-0 D. Barlaser

Żółte kartki Rotherham:

Żółte kartki Reading: Andy Yiadom 57' Shane Long 85'

Czerwone kartki Rotherham:

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephen Martin, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Rotherham zmierzy się już z Preston, następne spotkania z drużynami QPR i Morecambe. Kolejno natomiast Reading zmierzy się z Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough i Millwall.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice futbolu z zaangażowaniem śledzą ciekawe potyczki, które mają miejsce w lidze Championship. Fascynujące zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze jak Andy Yiadom często zapewniają fantastycznym kibicom mnóstwo wrażeń. Potyczki między zawodnikami są nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, że są to widowiska drętwe. Natrafiamy na przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Rotherham i Reading jak ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak AESSEAL New York Stadium.