Mecz pomiędzy Reading i Blackburn zakończony wynikiem 3-0 na stadionie Select Car Leasing Stadium

Reading - Blackburn, wynik końcowy 3-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Reading oraz Blackburn wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2022-08-17 19:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 4 pomiędzy Reading a Blackburn.

Gole strzelali: T. Mcintyre 14' 1-0 T. Ince J. Hoilett 61' 2-0 Lucas João 78' 3-0 T. Fornah

Żółte kartki Reading: Tyrese Fornah 53' Thomas Holmes 55' Nesta Guinness-Walker 63' Joe Lumley 87' Mamadou Loum 90'

Żółte kartki Blackburn: Harry Pickering 12' Daniel Ayala 55'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Reading stanie naprzeciw Millwall, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Stoke City natomiast Blackburn zmierzy się z Bradford. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City i Blackpool.

Fani śledzą ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi Championship. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Tyrese Fornah Harry Pickering raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Interesujące potyczki pomiędzy drużynami bywają bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to potyczki nużące. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, idealne asysty i gole, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich orazoglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich lubianych drużyn jak Reading oraz Blackburn z ligi Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.