Dnia 2022-08-20 14:00 odbył się mecz Reading vs Middlesbrough - końcowy wynik 1-0

Reading vs Middlesbrough 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Reading a Middlesbrough zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-08-20 14:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 5 pomiędzy Reading a Middlesbrough.

Gole strzelali: T. Fornah 28' 1-0

Żółte kartki Reading: Junior Hoilett 41' Tom McIntyre 75' Dean Bouzanis 85' Mamadou Loum 90'

Żółte kartki Middlesbrough: Isaiah Jones 22'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Middlesbrough:

Sędzią głównym tego spotkania był James Linington, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Reading stawi czoła Millwall, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Stoke City a Middlesbrough podejmie Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Watford i Sunderland.

W dzisiejszych czasach fani z entuzjazmem śledzą poczynania w lidze Championship. Interesujące drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Junior Hoilett Isaiah Jones nierzadko zagwarantowały wyśmienitym kibicom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Zapadające w pamięć walki między drużynami bywają bardzo zajadłe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to mecze nudne. Trafiamy na przepiękne asysty czy bramki, bezlitosne faule zakończone czerwoną kartką dodające smaczku całemu widowisku. Dlatego też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych iśledzić spotkania piłkarskiej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Reading i Middlesbrough oraz ich udział w Championship zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.