Reading kontra Stoke City, wynik meczu: 2-1

Dnia 2022-09-04 11:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Reading i Stoke City.

Pierwsza część spotkania między Reading a Stoke City zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: Lucas João 2' 1-0 J. Lumley B. Wilmot 40' 1-1 A. Flint Lucas João 57' 2-1

Żółte kartki Reading: Sam Hutchinson 6' Joe Lumley 90'

Żółte kartki Stoke City:

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Stoke City:

Główny sędzia meczu - David Coote, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Reading stanie naprzeciw Watford, następne spotkania z drużynami Sunderland i Wigan. Kolejno natomiast Stoke City z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Hull City i QPR.

Liczna grupa fanów śledzi starcia, które tyczą się ligi Championship. Fascynujące futbolowe zespoły i piłkarze jak Sam Hutchinson bardzo często zaserwowały wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul, widowiskowe asysty oraz gole gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Potyczki między drużynami bywają bardzo zaciekłe, rzadko okazuje się, iż są to zmagania nużące. Warto więc oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Reading i Stoke City i ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.