Spotkanie Wigan vs Reading, wynik 0-1

Wigan vs Reading, wynik końcowy 0-1.

Pierwsza połowa meczu między Wigan oraz Reading zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-09-17 14:00 na stadionie DW Stadium rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Wigan oraz Reading.

Gole strzelali: T. Ince 63' 0-1

Żółte kartki Wigan: Graeme Shinnie 36' Charlie Wyke 83' Tom Naylor 87'

Żółte kartki Reading: Abdul Baba Rahman 67' Andy Yiadom 90'

Czerwone kartki Wigan:

Czerwone kartki Reading:

Główny sędzia spotkania - David Webb, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Wigan zmierzy się już z Rotherham, następne spotkania z drużynami Hull City oraz Cardiff a Reading podejmie Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Norwich oraz QPR.

Bardzo często oddani kibice futbolu z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle fascynujące potyczki, które tyczą się ligi Championship. Interesujące zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Graeme Shinnie Abdul Baba Rahman nieprzerwanie serwują wyborowym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Walki między zawodnikami okazują się zagorzałe, nie często bywa, iż są to spotkania nużące. Ustawicznie trafiamy na zapadające w pamięć bramki czy asysty, brutalne faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Warto więc oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Wigan oraz Reading oraz ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, DW Stadium.