Na obiekcie Select Car Leasing Stadium dnia 2022-10-01 14:00 miało miejsce spotkanie Reading kontra Huddersfield zakończone wynikiem 3-1

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Reading a Huddersfield wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2022-10-01 14:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 12 pomiędzy Reading a Huddersfield.

Gole strzelali: T. Mcintyre 29' 1-0 T. Ince L. Nicholls 36' 2-0 Y. Meïté 81' 3-0 T. Lees 90' 3-1 S. Thomas

Żółte kartki Reading:

Żółte kartki Huddersfield: Sorba Thomas 41' David Kasumu 49' Connor Mahoney 74'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Huddersfield:

Sędzią głównym tego spotkania był Oliver Langford, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Reading stanie naprzeciw Norwich, następne spotkania z drużynami QPR i West Brom. Kolejno natomiast Huddersfield z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Hull City i Rotherham.

Oddani kibice piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą pasjonujące potyczki, które mają miejsce w lidze Championship. Mocne drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Sorba Thomas niejednokrotnie zaserwowały fantastycznym fanom wiele wspaniałych przeżyć. Interesujące potyczki między piłkarzami bywają zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to mecze nużące. Zdarzają się ostre faule, widowiskowe asysty i bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania sportowe ligi Championship i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Reading oraz Huddersfield jak ich udział w Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.