Spotkanie Reading - Bristol City zakończone wynikiem 2-0

Dnia 2022-10-22 14:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 17 pomiędzy Reading a Bristol City.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Reading a Bristol City wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: M. Loum 52' 1-0 T. Ince A. Carroll 90' 2-0 S. Long

Żółte kartki Reading: Abdul Baba Rahman 78' Mamadou Loum 90'

Żółte kartki Bristol City: Tommy Conway 65' Cameron Pring 76' Chris Martin 90'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Bristol City:

Sędzią głównym tego spotkania był John Busby, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Reading stanie naprzeciw Burnley, następne spotkania z drużynami Luton oraz Preston. Kolejno natomiast Bristol City z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd oraz Middlesbrough.

Liczna grupa kibiców śledzi starcia, które dotyczą ligi Championship. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak Abdul Baba Rahman Tommy Conway wielokrotnie serwują kapitalnym fanom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe zmagania między drużynami piłkarskimi są bardzo zaciekłe, nie często zdarza się, że mecze nudzą. Ustawicznie obserwujemy przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje na faul, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. To też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Championship. Udział takich lubianych drużyn jak Reading i Bristol City w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.