Spotkanie pomiędzy Reading i Preston na stadionie Select Car Leasing Stadium: 1-2

Reading kontra Preston, wynik 1-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Reading a Preston zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2022-11-04 20:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 20. Zmierzyły się Reading i Preston.

Gole strzelali: C. Evans 51' 0-1 R. Brady Lucas João 71' 1-1 C. Evans 79' 1-2 B. Woodburn

Żółte kartki Reading: Mamadou Loum 56'

Żółte kartki Preston: Robbie Brady 23' Ryan Ledson 77' Ched Evans 80' Brad Potts 90'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Preston:

Główny arbiter spotkania to David Webb, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Reading stawi czoła Watford, następne spotkania z drużynami Hull City i Coventry a Preston z Millwall. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i QPR.

Wielu kibiców śledzi potyczki, które dotyczą ligi Championship. Uzdolnione drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak Mamadou Loum Robbie Brady nieustannie sprawiają wspaniałym sympatykom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, idealne asysty i bramki gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. Interesujące zmagania pomiędzy graczami są nader zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że zmagania nas nudzą. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich zespołów jak Reading oraz Preston w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.