Mecz Norwich vs Reading zakończony wynikiem 1-1 na obiekcie Carrow Road

Norwich vs Reading, wynik 1-1. Dnia 2022-12-30 19:45 na stadionie Carrow Road odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 25 pomiędzy Norwich a Reading.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Norwich a Reading wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: A. Idah 53' 1-0 T. Pukki A. Carroll 83' 1-1

Żółte kartki Norwich: Grant Hanley 2' Sam McCallum 31' Gabriel Sara 78'

Żółte kartki Reading: Thomas Holmes 59' Mamadou Loum 77'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był David Webb, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Norwich zmierzy się już z Blackburn, następne spotkania z drużynami Preston oraz Coventry. Kolejno natomiast Reading z Watford. Następne mecze zagra z drużynami QPR oraz Stoke City.

W dzisiejszych czasach wierni kibice śledzą starcia, które odbywają się w lidze Championship. Liczące się futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak Grant Hanley Thomas Holmes często sprawiają wyśmienitym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Niesamowite potyczki między drużynami są nieustępliwe, rzadko bywa, że spotkania nie są interesujące. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, przechodzące do historii asysty i gole zapewniające smaczku całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Championship oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Norwich i Reading oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Carrow Road.