Na stadionie Select Car Leasing Stadium dnia 2023-01-14 15:00 odbył się mecz pomiędzy Reading i QPR zakończony wynikiem 2-2

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Reading i QPR zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2023-01-14 15:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 27 pomiędzy Reading a QPR.

Gole strzelali: J. Hendrick 28' 1-0 J. Hendrick 42' 2-0 T. Roberts 65' 2-1 J. Lowe T. Roberts 80' 2-2

Żółte kartki Reading: Abdul Baba Rahman 41' Andy Yiadom 72'

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 27' Taylor Richards 87'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki QPR:

Sędzią głównym tego spotkania był Darren Bond, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Reading stanie naprzeciw Stoke City, następne spotkania z drużynami Manchester United i Watford natomiast QPR podejmie Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Hull City i Huddersfield.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą starcia, które odbywają się w lidze Championship. Liczące się piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Abdul Baba Rahman Robert Dickie nieustannie serwują wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na przepiękne gole i asysty, nieczyste faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi są bardzo zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, iż mecze nas nudzą. Z tego względu warto przeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Reading i QPR w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Select Car Leasing Stadium.

Zainspiruj się tym artykułem o MMA. Kliknij!