Reading - Watford, wynik meczu: 2-2

Reading - Watford 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Reading i Watford wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2023-02-04 15:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 30 pomiędzy Reading a Watford.

Gole strzelali: I. Sarr 30' 0-1 Henrique Araújo R. Porteous 48' 0-2 Matheus Martins T. Ince 66' 1-2 J. Hendrick 80' 2-2 T. Ince

Żółte kartki Reading: Amadou Salif Mbengue 32' Thomas Holmes 84' Mamadou Loum 87'

Żółte kartki Watford: Matheus Martins 64' Hassane Kamara 76' João Pedro 90' Hamza Choudhury 90'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Watford:

Główny arbiter spotkania to Stephen Martin, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Reading zmierzy się już z Sunderland, następne spotkania z drużynami Rotherham oraz Cardiff. Kolejno natomiast Watford zmierzy się z Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Burnley oraz West Brom.

Wielu kibiców śledzi potyczki ligi Championship. Utalentowane drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak Amadou Salif Mbengue Matheus Martins często zapewniają kapitalnym kibicom wiele wspaniałych wrażeń. Obserwujemy bezlitosne faule zakończone czerwoną kartką, przepiękne gole oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są nader zajadłe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to potyczki drętwe. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi Championship oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Reading i Watford jak ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.