Mecz Reading vs Rotherham, wynik końcowy 2-1

 

Pierwsza połowa spotkania między Reading i Rotherham zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2023-02-14 20:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 32 pomiędzy Reading a Rotherham.

Gole strzelali: L. Peltier 37' 0-1 C. Coventry A. Carroll 52' 1-1 O. Azeez T. Fornah 90' 2-1 A. Carroll

Żółte kartki Reading: Andy Yiadom 60' Andy Carroll 90'

Żółte kartki Rotherham:

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Rotherham:

Główny sędzia meczu to John Busby, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Reading stanie naprzeciw Blackpool, następne spotkania z drużynami Middlesbrough i Sheffield Utd natomiast Rotherham z Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami Swansea i QPR.

Bardzo często wierni fani futbolu śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Składające się z zdolnych graczy piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze jak Andy Yiadom częstokroć zaserwowały swoim fanom emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę walki między graczami z ligi są zajadłe, nie często bywa, iż są to mecze nie warte uwagi. Systematycznie zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i śledzić spotkania sportowe lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Reading i Rotherham z ligi Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.