Reading - Blackpool, wynik meczu 3-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Reading oraz Blackpool zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

W dniu 2023-02-25 15:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 34. Zmierzyły się Reading i Blackpool.

Gole strzelali: T. Ince 12' 1-0 Y. Me?té A. Carroll 70' 2-0 T. Ince 72' 3-0 S. Carey 90' 3-1

Żółte kartki Reading: Amadou Salif Mbengue 57'

Żółte kartki Blackpool:

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Blackpool:

Główny arbiter spotkania - John Brooks, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Reading stanie naprzeciw Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Millwall natomiast Blackpool podejmie Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i QPR.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi poczynania, które dotyczą ligi Championship. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Amadou Salif Mbengue często sprawiają wspaniałym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne faule kończące się żółtą kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami bywają nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż są to zmagania drętwe. To też warto oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Reading oraz Blackpool i ich udział w Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.