Na stadionie Ewood Park miało miejsce spotkanie między Blackburn i Reading zakończone wynikiem 2-1

Blackburn vs Reading, wynik końcowy 2-1.

Pierwsza połowa meczu między Blackburn i Reading zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2023-03-15 19:45 na stadionie Ewood Park odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 37 pomiędzy Blackburn a Reading.

Gole strzelali: B. Brereton 2' 1-0 C. Casadei 68' 1-1 Lucas João R. Hedges 82' 2-1 S. Gallagher

Żółte kartki Blackburn: Joe Rankin-Costello 28' Sam Gallagher 85'

Żółte kartki Reading: Joe Lumley 85' Kelvin Ehibhatiomhan 89'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Reading: Mamadou Loum 85'

Główny arbiter spotkania - Darren Bond, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Blackburn zmierzy się już z Birmingham, następne spotkania z drużynami Norwich i Huddersfield. Kolejno natomiast Reading podejmie Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham i Preston.

Coraz częściej kibice śledzą ekscytujące potyczki ligi Championship. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Joe Rankin-Costello Joe Lumley wielokrotnie zapewniły własnym miłośnikom futbolu wiele przeżyć. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem, wyśmienite asysty oraz gole zapewniające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Zmagania między drużynami są zajadłe, rzadko okazuje się ostatecznie, że potyczki przynudzają. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i oglądać mecze futbolowe ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Blackburn i Reading w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Ewood Park.