Dnia 2023-04-10 14:00 odbył się mecz Preston kontra Reading: 2-1

Preston kontra Reading wynik spotkania 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Preston i Reading wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-04-10 14:00 na stadionie Deepdale rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 41. Zmierzyły się Preston i Reading.

Gole strzelali: T. Cannon 56' 1-0 Álvaro Fernández K. Ehibhatiomhan 83' 1-1 N. Guinness-Walker B. Potts 90' 2-1 A. Hughes

Żółte kartki Preston: Brad Potts 90'

Żółte kartki Reading: Amadou Salif Mbengue -5' Naby Sarr 50' Scott Dann 64'

Czerwone kartki Preston:

Czerwone kartki Reading:

Główny arbiter spotkania - John Busby, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Preston stanie naprzeciw Swansea, następne spotkania z drużynami Blackburn i Sheffield Utd. Kolejno natomiast Reading zmierzy się z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Wigan.

Liczni kibice śledzą interesujące potyczki w lidze Championship. Składające się z zdolnych napastników/obrońców piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak Brad Potts Amadou Salif Mbengue stale gwarantują wyborowym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Walki między piłkarzami ligowymi są zagorzałe, nie często bywa, iż są to spotkania mało interesujące. Obserwujemy ostre faule, efektowne asysty oraz bramki gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi Championship i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Preston i Reading w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Deepdale.