Reading kontra Burnley, wynik spotkania 0-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Reading a Burnley zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2023-04-15 14:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 42. Na przeciw siebie stanęły Reading i Burnley.

Gole strzelali:

Żółte kartki Reading: Andy Carroll 77' Amadou Salif Mbengue 79' Joe Lumley 90'

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 89'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Burnley:

Sędzią głównym tego spotkania był Oliver Langford, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Reading stanie naprzeciw Luton, następne spotkania z drużynami Coventry i Wigan a Burnley z Rotherham. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Blackburn.

Coraz częściej fani futbolu śledzą poczynania ligi Championship. Utalentowane drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak Andy Carroll Jack Cork stale zapewniają wyśmienitym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy drużynami okazują się zażarte, nie często okazuje się, że są to mecze usypiające. Wielokrotnie trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwoną kartką, idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Championship i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Reading oraz Burnley w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.