Plymouth kontra Leicester wynik 1-0

Dnia 2024-04-12 19:00 miał miejsce mecz Plymouth vs Leicester: końcowy wynik 1-0

W ostatniej kolejce Championship Plymouth podejmowało Leicester na własnym stadionie, Home Park. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0, a jedynego gola zdobyli już w pierwszej połowie. Mecz odbył się 3 dni temu, 12 kwietnia o godzinie 19:00. Zobaczymy jakie wydarzenia z tego starcia zaskoczyły kibiców i analizę decydującego trafienia.

Plymouth - Bristol City zakończony wynikiem 0-1

Spotkanie Plymouth kontra Bristol City, wynik końcowy 0-1

W ostatnim spotkaniu rozgrywek Championship drużyna Plymouth podejmowała Bristol City na własnym boisku, w ramach 40. kolejki ligowej. Mecz, który odbył się dokładnie tydzień temu, zakończył się zwycięstwem gości 1-0. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, ostateczne rozstrzygnięcie padło dopiero w drugiej połowie, kiedy to Bristol City zdołało zdobyć bramkę, której nie udało się odrobić gospodarzom. Mecz na stadionie Home Park dostarczył emocji do samego końca, a zwycięstwo gości pozwoliło im zdobyć cenne punkty w walce o awans.

Rotherham - Plymouth 0-1

Dnia 2024-04-05 19:00 na obiekcie AESSEAL New York Stadium miał miejsce mecz między Rotherham i Plymouth - wynik 0-1

W dniu 5 kwietnia 2024 roku na stadionie AESSEAL New York Stadium odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Rotherham i Plymouth w ramach 41. kolejki ligi Championship. Ostatecznie to goście z Plymouth wygrali to starcie 1-0, utrzymując prowadzenie od pierwszej połowy. Mecz ten zapisał się w historii jako starcie pełne emocji i determinacji, które przyniosło zwycięstwo dla drużyny z Plymouth.

Norwich kontra Plymouth, wynik 2-1

Spotkanie Norwich - Plymouth zakończone wynikiem 2-1

W meczu 39. kolejki Championship drużyna Norwich podejmowała Plymouth na własnym boisku, na stadionie Carrow Road. Spotkanie, które odbyło się 29 marca 2024 roku o godzinie 15:00, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1 po emocjonującej drugiej połowie, w której padły wszystkie bramki. Pomimo prowadzenia Plymouth na przerwę 1-0, to Norwich zdołało odwrócić losy starcia i zapewnić sobie cenne trzy punkty.

Plymouth vs Preston, wynik końcowy 0-1

Dnia 2024-03-16 15:00 odbył się mecz między Plymouth oraz Preston zakończony wynikiem 0-1

W meczu 38. kolejki Championship, który odbył się 16 marca 2024 roku na stadionie Home Park, drużyna Plymouth podejmowała zespół Preston. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Preston 1-0, po bramce strzelonej jeszcze przed przerwą. Mecz był niezwykle zacięty, a ostateczny rezultat nie pozostawił wątpliwości co do determinacji obu ekip na boisku.

Blackburn kontra Plymouth, wynik 1-1

Blackburn - Plymouth, wynik spotkania 1-1

W ostatnim meczu rozegranym 9 marca 2024 roku o godzinie 15:00 na stadionie Ewood Park, drużyny Blackburn i Plymouth podzieliły się punktami remisując 1-1 w ramach 37. kolejki Championship. Blackburn objęło prowadzenie 1-0 przed przerwą, lecz ostatecznie nie zdołało utrzymać wyniku, pozwalając rywalowi na wyrównanie.

Blackburn vs Plymouth, wynik końcowy 1-1

Dnia 2024-03-09 15:00 na obiekcie Ewood Park miał miejsce mecz między Blackburn i Plymouth - 1-1

W najnowszym spotkaniu Championship drużyny Blackburn oraz Plymouth zderzyły się na boisku Ewood Park. Mecz zakończył się remisem 1-1, przy prowadzeniu Blackburn 1-0 na przerwę. Rywalizacja, która miała miejsce 9 marca 2024 roku o godzinie 15:00, okazała się zacięta i pełna emocji, pozostawiając kibiców w napięciu do samego końca.

Mecz Plymouth vs Ipswich 0-2

Dnia 2024-03-02 15:00 na obiekcie Home Park miało miejsce spotkanie między Plymouth i Ipswich - 0-2

W meczu 35. kolejki Championship pomiędzy drużynami Plymouth i Ipswich, który odbył się 2 marca o godzinie 15:00 na stadionie Home Park, to drużyna Ipswich odniosła zwycięstwo 2-0. Mimo bramkowego impasu w pierwszej połowie, goście zdołali skutecznie wykorzystać okazje po przerwie, zdobywając cenne trzy punkty.

Middlesbrough kontra Plymouth, wynik 0-2

Dnia 2024-02-24 15:00 odbył się mecz pomiędzy Middlesbrough oraz Plymouth: wynik 0-2

W ostatniej kolejce Championship, drużyna Middlesbrough podejmowała na własnym boisku ekipę Plymouth. Spotkanie to miało miejsce na Riverside Stadium dnia 24 lutego o godzinie 15:00. Ostatecznie to goście z Plymouth triumfowali, zdobywając trzy punkty po zwycięstwie 2-0. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Plymouth, które utrzymało się do końcowego gwizdka sędziego.

Plymouth kontra West Brom, wynik 0-3

Mecz między Plymouth i West Brom dnia 2024-02-20 19:45: 0-3

W piłkarskim starciu pomiędzy drużynami Plymouth i West Brom, które odbyło się w Home Park, padł klarowny wynik 0-3 na korzyść West Brom. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, w drugiej części meczu goście zdołali zdobyć trzy bramki, ustalając ostateczny rezultat. Spotkanie to miało miejsce 6 dni temu, dokładnie 20 lutego o godzinie 19:45, w ramach 29. kolejki Championship.