Dnia 2022-04-09 14:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium miało miejsce spotkanie pomiędzy Reading oraz Cardiff zakończone wynikiem 1-2

Dnia 2022-04-09 14:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 41. Na przeciw siebie stanęły Reading oraz Cardiff.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Reading oraz Cardiff zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: Lucas João 7' 1-0 A. Yiadom A. Doughty 59' 1-1 J. Ralls W. Vaulks 85' 1-2 T. Doyle

Żółte kartki Reading:

Żółte kartki Cardiff: Perry Ng 70'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Cardiff:

Główny sędzia spotkania to Salisbury Michael, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Reading zmierzy się już z Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Swansea oraz Hull City natomiast Cardiff zmierzy się z Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Luton oraz Sheffield Utd.

Wielu fanów śledzi interesujące poczynania w lidze Championship. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak między innymi Perry Ng systematycznie serwują własnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko walki pomiędzy graczami z ligi są niezwykle zajadłe, nie często okazuje się koniec końców, że potyczki nie są interesujące. Obserwujemy widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi Championship oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Reading oraz Cardiff oraz ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.