Spotkanie Swansea kontra Plymouth zakończone wynikiem 0-1 dnia 2024-02-03 15:00 na obiekcie Swansea.com Stadium

W sobotnie popołudnie na Swansea.com Stadium odbył się mecz pomiędzy drużynami Swansea i Plymouth. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył XYZ w pierwszej połowie. Mecz odbył się w ramach 30. kolejki Championship i miał miejsce w dniu 3 lutego 2024 roku o godzinie 15:00.

Mecz pomiędzy drużynami: Swansea vs Plymouth

Wynik końcowy: 0-1

Wynik do przerwy: 0-1

Data i godzina meczu: 2024-02-03 15:00

Liga: Championship

Kolejka: 30

Miejsce rozgrywki: Swansea.com Stadium

Sędzia Główny: Sam Allison, Anglia

Bramki: M. Whittaker 18' 0-1 A. Forshaw

Żółte kartki Gospodarze: Ben Cabango 22', Oliver Cooper 71'

Żółte kartki Goście: Conor Hazard 71', Darko Gyabi 76', Mickel Miller 82'

Czerwone kartki Gospodarze: brak

Czerwone kartki Goście: brak

Następne mecze dla Swansea: Hull City, Leeds, Ipswich

Następne mecze dla Plymouth: Leeds, Sunderland, Coventry

Relacja z meczu

Wczorajszy wieczór na Swansea.com Stadium był niesamowicie emocjonujący. Gospodarze podejmowali gości z Plymouth w meczu, który miał ogromne znaczenie dla obu drużyn. Od samego początku atmosfera była niesamowicie napięta, a kibice obu drużyn gwarantowali niesamowite wsparcie dla swoich ulubieńców.

Pierwsza połowa rozpoczęła się od ataków z obu stron, jednak to goście z Plymouth zdołali otworzyć wynik w 18. minucie za sprawą M. Whittakera, który skierował piłkę do bramki po asyście A. Forshawa. Chociaż gospodarze próbowali odpowiedzieć, to Plymouth utrzymało prowadzenie do końca pierwszej połowy.

Druga połowa była pełna napięcia, a obie drużyny starały się zdobyć bramkę. Swansea stworzyło kilka groźnych sytuacji, ale nie zdołało pokonać solidnej defensywy gości. Mimo kilku żółtych kartek na obu stronach, a nawet kilku groźnych sytuacji, wynik do końca nie uległ zmianie, a Plymouth opuściło Swansea z cennymi trzema punktami.

Bardzo ważne zwycięstwo dla Plymouth, które pozwala im utrzymać się w czołówce tabeli, podczas gdy gospodarze z Swansea będą musieli popracować nad skutecznością podczas kolejnych spotkań. Napięta atmosfera, walka o każdą piłkę i ogromne emocje sprawiły, że ten mecz na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.