Mecz Reading - Sheffield Utd, wynik 0-1

Reading - Sheffield Utd 0-1. W dniu 2021-11-23 20:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Reading i Sheffield Utd.

Po pierwszej połowie spotkania między Reading a Sheffield Utd wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: J. Bogle 57' 0-1 D. McGoldrick

Żółte kartki Reading:

Żółte kartki Sheffield Utd: John Fleck 15' Rhian Brewster 77' Morgan Gibbs-White 90'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Sheffield Utd:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Davies, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Reading stawi czoła Hull City, następne spotkania z drużynami West Brom i Luton natomiast Sheffield Utd podejmie Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Fulham.

Wierni fani z entuzjazmem śledzą bardzo interesujące starcia w lidze Championship. Ciekawe zespoły piłkarskie i zawodnicy jak John Fleck nierzadko zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom wiele niesamowitych emocji. Cieszące oko walki między piłkarzami z ligi bywają nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że są to mecze mało interesujące. Obserwujemy wyjątkowe bramki i asysty, bezwzględne faule kończące się żółtym kartonikiem, które gwarantują wyjątkowe wrażenia z meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania sportowe emocjonującej ligi Championship i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Reading i Sheffield Utd z ligi Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.