Southampton - Plymouth, wynik meczu 2-1

Dziś na St. Mary's Stadium w ramach 25. kolejki Championship odbył się mecz pomiędzy drużynami Southampton i Plymouth. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 dla gospodarzy, choć na przerwę obie drużyny schodziły z remisem 0-0. Mecz miał miejsce 29 grudnia 2023 roku o godzinie 18:00.

Mecz pomiędzy drużynami Southampton a Plymouth

W dniu 29 grudnia 2023 roku o godzinie 18:00 na St. Mary's Stadium odbył się mecz ligowy pomiędzy drużynami Southampton i Plymouth w ramach Championship. Sędzią głównym spotkania był James Linington z Anglii.

Relacja z meczu

Zaczynamy relację z emocjonującego spotkania pomiędzy Southampton a Plymouth. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice dopingowali swoje drużyny od pierwszego gwizdka sędziego.

Pierwsza połowa była pełna walki, jednak żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarzy rywali. W końcu w 56. minucie Carlos Alcaraz zdobywa gola dla Southampton, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Asystę przy tej bramce zanotował S. Edozie. Kilka minut później, w 63. minucie, C. Adams podwyższa wynik na 2-0, a asystę zanotował T. Harwood-Bellis.

Plymouth nie poddało się i walcząc do końca meczu, udało im się zdobyć honorową bramkę w 90. minucie, kiedy to R. Hardie skutecznie pokonał bramkarza Southampton.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 na korzyść Southampton, co wywołało ogromną radość wśród ich kibiców.

Podczas meczu arbiter pokazał kilka żółtych kartek. W drużynie gospodarzy kartki otrzymali Will Smallbone, Ryan Manning i Carlos Alcaraz, natomiast wśród gości kartki zobaczyli Bali Mumba i Joe Edwards.

Nie odnotowano czerwonych kartek w trakcie tego emocjonującego spotkania.

Następne mecze dla Southampton to starcia z Walsall, Sheffield Wednesday i Swansea, natomiast Plymouth zmierzy się z Sutton Utd, Huddersfield i Cardiff. Po takim widowisku trudno się doczekać kolejnych spotkań!