Na stadionie Deepdale dnia 2023-09-16 14:00 miał miejsce mecz Preston - Plymouth: 2-1

Po pierwszej połowie spotkania między Preston a Plymouth wynik to 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-09-16 14:00 na obiekcie sportowym Deepdale odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Preston i Plymouth.

Gole strzelali: D. Holmes 1' 1-0 L. Millar 25' 2-0 M. Osmajić R. Hardie 61' 2-1 L. Cundle

Żółte kartki Preston: Ryan Ledson 22' Duane Holmes 32' Alistair McCann 89'

Żółte kartki Plymouth: Mickel Miller 19'

Czerwone kartki Preston:

Czerwone kartki Plymouth:

Główny sędzia meczu to Gavin Ward, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Preston stawi czoła Birmingham, następne spotkania z drużynami Rotherham i West Brom. Kolejno natomiast Plymouth z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Norwich i Hull City.

Wielu fanów futbolu śledzi fascynujące poczynania, które dotyczą ligi Championship. Uzdolnione futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak przykładowo Ryan Ledson Mickel Miller nieraz zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się przepiękne asysty oraz bramki, brutalne sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Niesamowite zmagania między zawodnikami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to potyczki mało interesujące. Dlatego więc warto oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Preston i Plymouth z ligi Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Deepdale.