Spotkanie Middlesbrough - Reading zakończone wynikiem 2-1 na stadionie Riverside Stadium

Middlesbrough - Reading, wynik końcowy 2-1. Dnia 2022-01-15 15:00 na stadionie Riverside Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 27 pomiędzy Middlesbrough a Reading.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Middlesbrough a Reading wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: A. Carroll 68' 0-1 T. Dele-Bashiru M. Crooks 84' 1-1 M. Tavernier M. Crooks 90' 2-1 I. Jones

Żółte kartki Middlesbrough: Marcus Tavernier 74'

Żółte kartki Reading: Ethan Bristow 12' Junior Hoilett 36' Danny Drinkwater 65'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Czerwone kartki Reading:

Główny sędzia spotkania - James Linington, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Middlesbrough stanie naprzeciw Blackburn, następne spotkania z drużynami Coventry i Fulham. Kolejno natomiast Reading podejmie Luton. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield i QPR.

Dzisiaj wielu kibiców śledzi niezwykle ciekawe poczynania w lidze Championship. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Marcus Tavernier Ethan Bristow nieustannie serwują kapitalnym sympatykom wiele wrażeń. Regularnie natrafiamy na wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste sytuacje na faul, które dodają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się bardzo zajadłe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że mecze przynudzają. To też warto oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Middlesbrough oraz Reading z ligi Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Riverside Stadium.