Spotkanie Birmingham kontra Reading zakończone wynikiem 1-2

Dnia 2021-11-06 15:30 na stadionie St Andrew's Trillion Trophy Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Birmingham i Reading.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Birmingham a Reading wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: S. Hogan 3' 1-0 J. Clarke 70' 1-1 J. Swift J. Clarke 82' 1-2

Żółte kartki Birmingham: Jérémie Bela 30' Harlee Dean 34' Marcel Oakley 38' Riley McGree 55'

Żółte kartki Reading: Thomas Holmes 76'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Bramall, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Birmingham zmierzy się już z Hull City, następne spotkania z drużynami Coventry i Blackpool. Kolejno natomiast Reading podejmie Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd i Swansea.

Liczni fani z zaangażowaniem śledzą bardzo ciekawe potyczki w lidze Championship. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze jak Jérémie Bela Thomas Holmes nieustannie sprawiają swoim entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się wspaniałe gole i asysty, ostre faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki zapewniające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami są bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się, że są to spotkania usypiające. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe znanej ligi Championship. Uczestnictwo takich drużyn jak Birmingham oraz Reading z ligi Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak St Andrew's Trillion Trophy Stadium.