Dnia 2022-12-16 20:00 odbył się mecz między Birmingham i Reading zakończony wynikiem 3-2

Dnia 2022-12-16 20:00 na stadionie St Andrew's Stadium odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Birmingham i Reading.

Po pierwszej połowie spotkania między Birmingham a Reading wynik to 3-0. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Gole strzelali: T. Deeney 2' 1-0 T. Deeney 23' 2-0 T. Chong 36' 3-0 H. Mejbri Lucas João 82' 3-1 J. Hendrick T. Ince 90' 3-2 A. Yiadom

Żółte kartki Birmingham: Krystian Bielik 44'

Żółte kartki Reading: Andy Yiadom 90'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Birmingham stawi czoła Burnley, następne spotkania z drużynami Hull City i Middlesbrough a Reading z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Norwich i West Brom.

Wielu kibiców śledzi starcia w lidze Championship. Składające się z utalentowanych zawodników drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Krystian Bielik Andy Yiadom raz za razem serwują pierwszorzędnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Przyciągające uwagę walki między drużynami futbolowymi są niezwykle zajadłe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż są to spotkania nudne. Trafiamy na bezlitosne faule, przechodzące do historii asysty oraz gole, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskie znanej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich popularnych drużyn jak Birmingham oraz Reading z ligi Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, St Andrew's Stadium.