Mecz Blackburn kontra Reading zakończony wynikiem 2-0

Blackburn kontra Reading 2-0.

Pierwsza połowa spotkania między Blackburn a Reading zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

W dniu 2021-10-23 14:00 na obiekcie sportowym Ewood Park rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Blackburn oraz Reading.

Gole strzelali: S. Gallagher 61' 1-0 T. Dolan 64' 2-0 S. Gallagher

Żółte kartki Blackburn: John Buckley 38' Jan Paul van Hecke 72' Ian Carlo Poveda 79' Bradley Johnson 90'

Żółte kartki Reading: John Swift 56' Danny Drinkwater 90'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Reading:

Główny arbiter meczu to Tony Harrington, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu Blackburn stawi czoła Derby, następne spotkania z drużynami Fulham oraz Sheffield Utd. Kolejno natomiast Reading podejmie Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Millwall oraz Birmingham.

Fani śledzą niezwykle ciekawe poczynania ligi Championship. Ciekawe zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak między innymi John Buckley John Swift nieprzerwanie zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Walki między graczami okazują się nieustępliwe, nie często bywa, iż mecze nas nudzą. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać widowiska sportowe znanej ligi Championship. Udział takich drużyn jak Blackburn i Reading w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Ewood Park.