Spotkanie Reading - Fulham, wynik 0-7

Reading - Fulham wynik 0-7.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Reading a Fulham wynik to 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-7.

W dniu 2022-01-11 20:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 25. Zmierzyły się Reading i Fulham.

Gole strzelali: H. Wilson 13' 0-1 A. Mitrović 45' 0-2 H. Wilson 60' 0-3 A. Robinson K. Tete 68' 0-4 A. Mitrović N. Kebano 70' 0-5 H. Wilson T. Adarabioyo 75' 0-6 H. Wilson A. Mitrović 89' 0-7

Żółte kartki Reading: Danny Drinkwater 41'

Żółte kartki Fulham:

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Fulham:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Woolmer, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Reading zmierzy się już z Luton, następne spotkania z drużynami Huddersfield i QPR a Fulham z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City i Blackpool.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu fanów śledzi interesujące potyczki ligi Championship. Mocne piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy jak Danny Drinkwater nieustannie zapewniają wspaniałym entuzjastom futbolu mnóstwo pozytywnych emocji. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami bywają bardzo zajadłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to spotkania nudne. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, książkowe bramki czy asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać mecze piłkarskie ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Reading oraz Fulham i ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Select Car Leasing Stadium.