Na stadionie Select Car Leasing Stadium dnia 2021-10-16 14:00 odbył się mecz między Reading i Barnsley - 1-0

Reading - Barnsley, wynik 1-0. Dnia 2021-10-16 14:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 12 pomiędzy Reading a Barnsley.

Po pierwszej połowie meczu między Reading a Barnsley wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: J. Swift 77' 1-0 S. Dann

Żółte kartki Reading:

Żółte kartki Barnsley: Callum Brittain 29' Claudio Gomes 56'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Barnsley:

Główny arbiter meczu - Andy Davies, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Reading stanie naprzeciw Blackpool, następne spotkania z drużynami Blackburn i Bournemouth a Barnsley z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd i Bristol City.

Wielu kibiców z dużym entuzjazmem śledzi potyczki w lidze Championship. Interesujące zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak Callum Brittain nader często zaserwowały wyborowym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę zmagania między drużynami są bezkompromisowe, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż widowiska nie są warte uwagi. Obserwujemy bezwzględne faule kończące się czerwoną kartką, wyjątkowe asysty oraz bramki dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych ioglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich zespołów jak Reading i Barnsley z ligi Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Select Car Leasing Stadium.