Reading - Bournemouth, wynik meczu - 0-2

 

Pierwsza połowa meczu między Reading oraz Bournemouth zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2021-10-30 19:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 15 pomiędzy Reading a Bournemouth.

Gole strzelali: D. Solanke 43' 0-1 G. Cahill J. Lowe 59' 0-2 P. Billing

Żółte kartki Reading: Josh Laurent 13'

Żółte kartki Bournemouth: Gavin Kilkenny 37' Jaidon Anthony 38' Chris Mepham 90'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Bournemouth:

Sędzią głównym tego spotkania był O. Langford. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Reading stanie naprzeciw Millwall, następne spotkania z drużynami Birmingham oraz Nottingham Forest a Bournemouth z Preston. Następne mecze zagra z drużynami Swansea oraz Derby.

Liczni kibice śledzą pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze Championship. Składające się z uzdolnionych napastników oraz obrońców piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Josh Laurent Gavin Kilkenny nieraz zaserwowały własnym wiernym entuzjastom futbolu wiele niezapomnianych wrażeń. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami ligowymi zdarzają się zażarte, rzadko bywa ostatecznie, że są to mecze nudne. Zdarzają się idealne gole oraz asysty, ostre faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, żeby oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Reading oraz Bournemouth z ligi Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.