Spotkanie Reading kontra Luton na stadionie Select Car Leasing Stadium: końcowy wynik 0-2

Dnia 2022-01-19 20:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 23 pomiędzy Reading a Luton.

Pierwsza połowa spotkania między Reading i Luton zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: T. Holmes 33' 0-1 A. Campbell 58' 0-2 E. Adebayo

Żółte kartki Reading: Lucas João 90' Danny Drinkwater 90'

Żółte kartki Luton:

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Luton:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Reading zmierzy się już z QPR, następne spotkania z drużynami Stoke City oraz Bristol City natomiast Luton zmierzy się z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn oraz Swansea.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą starcia ligi Championship. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi oraz zawodnicy jak Lucas João nieprzerwanie serwują własnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami okazują się nader zajadłe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że zmagania nudzą kibica. Systematycznie obserwujemy nieczyste faule, idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Championship oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Reading i Luton oraz ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.