Mecz Burnley kontra Reading, wynik 2-1

Dnia 2022-10-29 14:00 na stadionie Turf Moor odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 18 pomiędzy Burnley a Reading.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Burnley i Reading zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: T. Ince 56' 0-1 Y. Meïté B. Manuel 66' 1-1 A. Zaroury 90' 2-1 B. Manuel

Żółte kartki Burnley: Taylor Harwood-Bellis 22' Arijanet Murić 90' Manuel Benson 90'

Żółte kartki Reading: Abdul Baba Rahman 35' Thomas Holmes 59' Mamadou Loum 72' Thomas Ince 90'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Burnley stawi czoła Rotherham, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Crawley Town natomiast Reading z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Preston i Watford.

Mnóstwo fanów futbolu z dużym entuzjazmem śledzi pasjonujące starcia ligi Championship. Fascynujące futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak Taylor Harwood-Bellis Abdul Baba Rahman nieprzerwanie gwarantują wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zajadłe, rzadko bywa, iż zmagania męczą. Trafiamy na idealne bramki i asysty, brutalne sytuacje z faulem, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship. Udział takich drużyn jak Burnley i Reading w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Turf Moor.