Fulham - Reading, wynik meczu - 1-2

Fulham - Reading, wynik końcowy 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Fulham oraz Reading wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2021-09-18 14:00 na stadionie Craven Cottage odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Fulham i Reading.

Gole strzelali: O. Ejaria 19' 0-1 J. Swift O. Ejaria 53' 0-2 A. Halilovic Muniz Rodrigo 86' 1-2 A. Mitrovic

Żółte kartki Fulham: J. Seri 28' H. Wilson 57' D. Odoi 65' T. Ream 77'

Żółte kartki Reading: J. Hoilett 34' J. Swift 56' A. R. Baba 58'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Reading:

Główny arbiter spotkania - Stephen Martin, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Fulham zmierzy się już z Leeds, następne spotkania z drużynami Bristol City i Swansea natomiast Reading zmierzy się z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Derby i Cardiff.

W dzisiejszych czasach fani z dużym zaangażowaniem śledzą starcia, które startują w lidze Championship. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. J. Seri J. Hoilett częstokroć zapewniły kapitalnym kibicom wiele emocji. Nieustannie natrafiamy na bezlitosne faule, widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się nader zajadłe, nie często okazuje się, iż widowiska nas męczą. Zachęcamy każdego kibica, żeby oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Fulham oraz Reading oraz ich udział w Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Craven Cottage.