Spotkanie między Reading i Millwall zakończone wynikiem 0-1 na obiekcie Select Car Leasing Stadium dnia 2022-03-05 15:00

Reading kontra Millwall 0-1. Dnia 2022-03-05 15:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 36. Na przeciw siebie stanęły Reading i Millwall.

Pierwsza połowa meczu między Reading a Millwall zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: J. Cooper 37' 0-1 J. Wallace

Żółte kartki Reading: Andy Rinomhota 56' Andy Yiadom 90'

Żółte kartki Millwall: Murray Wallace 11' Jake Cooper 45'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Millwall:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Woolmer, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Reading stanie naprzeciw Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Bournemouth i Blackburn. Kolejno natomiast Millwall z Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough i Huddersfield.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi bardzo ciekawe starcia, które dotyczą ligi Championship. Uzdolnione zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak m.in. Andy Rinomhota Murray Wallace często gwarantują wyborowym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami ligowymi są nader nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, że zmagania męczą kibica. Wielokrotnie obserwujemy nieczyste faule, efektowne asysty i gole zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich popularnych zespołów jak Reading oraz Millwall w lidze Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.