Mecz Reading vs QPR, wynik 3-3

 

Pierwsza część spotkania między Reading a QPR zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-3.

Dnia 2021-09-11 14:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 6 pomiędzy Reading a QPR.

Gole strzelali: M. Morrison 11' 0-1 J. Swift 35' 1-1 A. Halilović J. Swift 64' 2-1 T. Dele-Bashiru J. Swift 77' 3-1 L. Moore A. Gray 79' 3-2 A. Adomah S. Johansen 90' 3-3

Żółte kartki Reading: Rafael 82' Michael Morrison 87'

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 89'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki QPR:

Główny sędzia meczu to Geoff Eltringham, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Reading stanie naprzeciw Peterborough, następne spotkania z drużynami Fulham i Middlesbrough a QPR zmierzy się z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i Everton.

Oddani fani piłki nożnej śledzą pasjonujące potyczki ligi Championship. Uzdolnione futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak przykładowo Rafael Robert Dickie nieustannie gwarantują fantastycznym kibicom emocje zapadające w pamięć. Bardzo często zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, wyśmienite gole czy asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki między zawodnikami ligowymi bywają niezwykle bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to mecze statyczne. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Championship. Reading i QPR jak ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Select Car Leasing Stadium.