Dnia 2022-04-15 14:00 odbył się mecz pomiędzy Sheffield Utd i Reading - wynik 1-2

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sheffield Utd i Reading zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-04-15 14:00 na obiekcie sportowym Bramall Lane odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 42 pomiędzy Sheffield Utd a Reading.

Gole strzelali: Lucas João 17' 0-1 J. Laurent I. Ndiaye 90' 1-1 J. Egan T. Mcintyre 90' 1-2 M. Morrison

Żółte kartki Sheffield Utd: Morgan Gibbs-White 6' George Baldock 57' Daniel Jebbison 81' Iliman Ndiaye 87'

Żółte kartki Reading: Josh Laurent 18' Andy Yiadom 48' Michael Morrison 90' Tom McIntyre 90'

Czerwone kartki Sheffield Utd:

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był Gavin Ward, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Sheffield Utd stanie naprzeciw Cardiff, następne spotkania z drużynami QPR i Fulham. Kolejno natomiast Reading z Hull City. Następne mecze zagra z drużynami West Brom i Luton.

Coraz częściej liczni fani śledzą ciekawe starcia, które odbywają się w lidze Championship. Utalentowane zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Morgan Gibbs-White Josh Laurent często zapewniają wyśmienitym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż są to potyczki usypiające. Stale natrafiamy na widowiskowe gole czy asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które gwarantują wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Sheffield Utd i Reading z ligi Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Bramall Lane.