Mecz Reading - Swansea, wynik końcowy 2-1

Reading - Swansea, wynik końcowy 2-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Reading a Swansea zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-12-27 17:15 na stadionie Select Car Leasing Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 24 pomiędzy Reading a Swansea.

Gole strzelali: A. Carroll 27' 1-0 T. Ince 53' 2-0 M. Loum L. Cullen 71' 2-1

Żółte kartki Reading: Thomas Holmes 40' Mamadou Loum 77'

Żółte kartki Swansea: Oliver Cooper 27' Harry Darling 66' Ben Cabango 66'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Swansea:

Główny arbiter spotkania - James Linington, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Reading zmierzy się już z Norwich, następne spotkania z drużynami West Brom oraz Watford. Kolejno natomiast Swansea z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Burnley oraz Bristol City.

Dzisiaj fani futbolu śledzą bardzo interesujące poczynania, które odbywają się w lidze Championship. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Thomas Holmes Oliver Cooper stale sprawiają wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, że mecze nudzą. Systematycznie natrafiamy na wspaniałe asysty czy bramki, ostre faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,przeglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich lubianych drużyn jak Reading oraz Swansea z ligi Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.