Dnia 2023-04-29 14:00 odbył się mecz pomiędzy Reading i Wigan - końcowy wynik 1-1

Reading - Wigan 1-1. Dnia 2023-04-29 14:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 45 pomiędzy Reading a Wigan.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Reading a Wigan zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: C. Hughes 81' 0-1 J. McClean Y. Meïté 90' 1-1 N. Sarr

Żółte kartki Reading: Cesare Casadei 80' Yakou Méïté 90'

Żółte kartki Wigan: Max Power 90'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Wigan:

Główny arbiter spotkania - Andy Davies, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Reading stanie naprzeciw Huddersfield, następne spotkania z drużynami Rotherham i . Kolejno natomiast Wigan z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach oddani kibice piłki nożnej z entuzjazmem śledzą poczynania, które startują w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo Cesare Casadei Max Power raz za razem zapewniły kapitalnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami ligowymi są niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa ostatecznie, iż widowiska nudzą. Stale zdarzają się wspaniałe gole i asysty, nieczyste sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwoną kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Championship i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Reading i Wigan z ligi Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.