Mecz Cardiff kontra Reading dnia 2021-10-02 14:00: końcowy wynik 0-1

Cardiff kontra Reading wynik meczu 0-1. W dniu 2021-10-02 14:00 na stadionie Cardiff City Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 11 pomiędzy Cardiff a Reading.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Cardiff i Reading wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: J. Hoilett 38' 0-1

Żółte kartki Cardiff: M. Pack 32' J. Ralls 37' J. Collins 84' M. McGuinness 90'

Żółte kartki Reading:

Czerwone kartki Cardiff:

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Bramall, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Cardiff stawi czoła Swansea, następne spotkania z drużynami Fulham oraz Middlesbrough natomiast Reading z Barnsley. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool oraz Blackburn.

Mnóstwo fanów śledzi ekscytujące poczynania w lidze Championship. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak M. Pack często sprawiają wyborowym miłośnikom piłki nożnej wiele wrażeń. Trafiamy na nieczyste faule, spektakularne asysty oraz gole, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami są zażarte, nie często okazuje się, że widowiska męczą. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Championship. Uczestnictwo takich zespołów jak Cardiff i Reading z ligi Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Cardiff City Stadium.