Reading kontra Norwich, wynik meczu 1-1

Reading kontra Norwich zakończony wynikiem 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Reading oraz Norwich wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-10-04 19:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Reading i Norwich.

Gole strzelali: G. Hanley 50' 0-1 J. Sargent J. Hendrick 60' 1-1

Żółte kartki Reading: Sam Hutchinson 11' Thomas Ince 24' Junior Hoilett 86'

Żółte kartki Norwich: Andrew Omobamidele 83'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Norwich:

Główny sędzia spotkania - Darren Bond, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Reading zmierzy się już z West Brom, następne spotkania z drużynami Swansea i Bristol City natomiast Norwich z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Luton i Sheffield Utd.

Bardzo często oddani fani śledzą interesujące poczynania, które dotyczą ligi Championship. Składające się z zdolnych graczy zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Sam Hutchinson Andrew Omobamidele częstokroć zapewniły fantastycznym fanom mnóstwo pozytywnych emocji. Zdarzają się wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się zaciekłe, rzadko bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Z tego względu warto śledzić widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Reading oraz Norwich oraz ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.